Opinie o unIQ Studio

„Komfort przy nagrywaniu płyty jest niesamowicie ważny. W unIQ Studio nagrywa nam się doskonale. Spędziliśmy tam jak dotąd wiele godzin owocnej pracy. Obserwujemy rozwój tego miejsca, powiększanie się palety jego możliwości oraz nieustanny wzrost jego poziomu. To miejsce nam bardzo odpowiada i chętnie tam wracamy. Czujemy się tam dobrze również ze względu na niesamowicie profesjonalną obsługę. Nagrywanie w unIQ Studio to sama przyjemność."

Zdjęcie Mikołaj Rybacki z zespołu Percival Schuttenbach gra na gitarze
Mikołaj Rybacki
Percival Schuttenbach

„Praca w unIQ Studio bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Spodziewałam się, że tam tylko wejdziemy i nagramy piosenki, a to były piękne, twórcze cztery miesiące. Zanurzenia w tworzeniu. Ten czas to jeden z najpiękniejszych okresów w moim życiu.”

Zdjęcie Patrycja Obara z zespołu SHE-la uśmiecha się do kamery
Patrycja Obara
SHE-la

„Duże znaczenie miała atmosfera w unIQ Studio (…) Jeden z utworów uzupełniających, który znalazł się na „State Of Necessity”, narodził się właśnie w tym studiu. Była taka chwila, kiedy Adrian przygotowywał się do nagrania swojej partii, zaczął improwizowany motyw na basie, Paweł podgrywał do niego na bębnie, a ja coś do tego zacząłem mruczeć. Tak powstał „Passing through the horizon”. Marek Dziedzic, realizator w unIQ Studio, jest osobą, która poświęciła nam bardzo dużo swojego czasu i cierpliwości. Czułem, że w wielu kwestiach potrafimy się dobrze zrozumieć oraz że podczas nagrywania stara się wycisnąć ze mnie, ile się da.”

Zdjęcie Łukasz Luke Pawełoszek z zespołu ATME
Łukasz „Luke” Pawełoszek
ATME

„Wspaniale Studio z profesjonalną kadrą, świetna atmosfera panującą tu zachęca do powrotu i na pewno, jeśli tylko nadarzy się taka możliwość, to wrócimy. Serdecznie polecamy!"

Zdjęcie logo kapeli ludowej Trzy Dęby
Trzy Dęby
kapela ludowa

„Dziękujemy za pełen profesjonalizm, wskazówki i doświadczenie, dzięki którym udało nam się wydać na świat nasze pierwsze dziecko - EP’kę projektu "Our House By The Lake". Brzmi dokładnie tak, jak ją sobie wymarzyliśmy. A za kombinacje z naturalnym pogłosem z korytarza - będziemy Ci, Marku, wdzięczni do końca życia! I na pewno z wielką przyjemnością jeszcze do Was wrócimy!"

Zdjęcie Paulina Lenda i Piotr Kozub z zespołu Our House By The Lake przytulają się
Paulina Lenda i Piotr Kozub
Our House By The Lake

„Nagrywaliśmy tu wielokrotnie. To jest miejsce niezwykłe - tu się nie nagrywa - tu się kreuje, uwalnia i zapisuje. Wszystko współpracuje z wykonawcą: ludzie, instrumenty, ściany. Po prostu w powietrzu unosi się atmosfera artyzmu, która wyciągnie z Ciebie to, co najlepsze. My akurat współpracujemy głównie z Markiem - profesjonalistą, melomanem z absolutną KLASĄ! Robi znacznie więcej niż się oczekuje, jest opanowany, słucha i doradza w sposób niezwykle szczery, nienaruszający godności wykonawcy."

Zespół unknown artists
Unknown Artists
zespół

„W mojej artystycznej przestrzeni najważniejsze znaczenie odgrywają ludzie. Jeśli ich osobowość odpowiada pracy, którą na co dzień wykonują, wówczas jest to klucz do sukcesu. Mówię o tym w kontekście realizatora dźwięku unIQ Studio, czyli Marka Dziedzica, którego oprócz rzetelnej wiedzy muzycznej wyróżnia opanowanie, cierpliwość oraz indywidualne podejście do projektu. Ważnym elementem jest Krakowska 100 odzwierciedlająca rzeczywisty układ usytuowania unIQ Studio. To właściwe miejsce dla artystów, którzy z uwagi na brak czasu chcą nagrywać w centrum miasta, a jednocześnie mieć poczucie, że schowani są gdzieś z dala od zgiełku."

Zdjęcie Mariusz Dziubek z zespołu Dziubek Band w reżyserce unIQ Studio
Mariusz Dziubek
Dziubek Band

"unIQ Studio odkryłem przy okazji warsztatów wokalnych. W tamtym czasie szukałem miejsca i profesjonalisty, z którym mógłbym opracować twórczą wizję. Taką osobą okazał się Marek Dziedzic. Dał się poznać jako otwarty, pełen spokoju producent z elastycznym podejściem do potrzeb i pomysłów. Bardzo zaskoczył mnie również ogrom sprzętu i niekończące się inwestycje. unIQ Studio rekomenduję każdemu, komu zależy na jakości i kto pozostaje otwarty na poszukiwania. Wysoki standard pracy i przyjacielska atmosfera."

Zdjęcie Karol Ossoliński wokalista patrzy w obiektyw
Karol Ossoliński
wokalista

„Mnie wiele przekonuje do powrotu do tego studia - ludzie, z którymi tam współpracowałem przy nagrywaniu swoich albumów, byli i są super ludźmi. Atmosfera, która mi tam towarzyszyła, jest nie do opisania. Często wracam wspomnieniami do momentów, kiedy tam bywałem. To moje ulubione studio nagrań."

Zdjęcie raper Kain solo patrzy w obiektyw
Kain solo
raper

„Chciałabym bardzo podziękować za cudowną i owocną współpracę z unIQ Studio. Fantastyczne i profesjonalne podejście do klienta oraz wspaniały Team. Jestem na tak!"

Zdjęcie Karina Opyrchał wokalistka patrzy w obiektyw
Karina Opyrchał
Wokalistka

„Miejsce sztuk wszelakich, przekuwające kreatywność w profesjonalne brzmienie. Heavy metal czy muzyka ludowa - każdy znajdzie tu swoje miejsce i swoje brzmienie. Świetne zaplecze, gdzie można w spokoju nagrywać i odpoczywać z dala od ludzi, odciąć się od świata i skupić na pracy. Genialne światła sceniczne w live roomie, można się poczuć troszkę jak na scenie. Bardzo dobre zaplecze sprzętowe, można wykręcić świetne brzmienia, a oddzielone reżyserki dają duże możliwości. Profesjonalne podejście bez spinania d***."

Zdjęcie logo zespołu Trzynasta w samo południe
Trzynasta W Samo Południe
Zespół rockowy

„Świetna atmosfera, profesjonalny sprzęt oraz realizatorzy! Polecam wszystkim - od amatorów po profesjonalne zespoły."

Zdjęcie Radek Tarach wokalista w unIQ Studio przy moogu
Radek Tarach
wokalista

„unIQ Studio to miejsce do którego się po prostu wraca, profesjonalizm, serdeczność ekipy, niezwykła atmosfera. To zostaje w sercu, dlatego wracam i polecam. unIQ to już moje Studio!"

Zdjęcie Jacek Krupa wokalista w unIQ Studio
Jacek Krupa
wokalista